ballı maske tarifleri, ballı maskeler ne işe yarar, yüzdeki kırışıklıklar, cilt kırışıklıkları nasıl giderilir, doğal çözüm, bitkilerle tedavi yöntemi nedir nasıl yapılır uygulanır gibi sorularınıza cevap olmaya çalıştık

Ballı Maske

Ballı maskeler ne işe yarar : Bu maske ciltteki kırışıklıkları azaltmak için kullanılır. Yüzünüzü gerer ve doğal bir gençleşme sağlar.

Ballı maske tarifi : Göz kararı ihtiyacınız kadar civan perçemi çiçeğini 10 dakika kadar kaynatın. Süre bittikten sonra süzüp posasını ayırın. Posasını güzelce ezip cilde en rahat sürülecek hale getirin. Bu posaya 1 tatlı kaşığı bal, yarım fincan limon suyu, çıprılmış yumurta sarısı ve 1 çorba kaşığı zeytinyağı ile karıştırın. İyice ılık civan perçemi suyu ile bu karışıtırıp yüzünüze sürecek kıvama gelinceye kadar içine yulaf unu ekleyin. İstediğiniz kıvama geldiğinde yüzünüze sürüp her seferinde 1 saat beklemelisiniz. Bu maske en az 1 hafta sürdürülmelidir.  Bu maske sayesinde yüzünüzdeki kırışıklıklar ve çökmeler görünür şekilde hafifleyecektir. Belirli aralıklarla uygulamanız sonucunda ise tamamen yok olacaklardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. doğa diyor ki:

    verdiğiniz tarifleri uyguluyorum.. ve tariflerinizin uygulanşının kolaylığı beni siteniz ile daha alakadar ediyor…tşk…

    1. admin diyor ki:

      Pratik bilgilerimizi vermeye uzun bir aradan sonra devam ediyoruz ilgiliniz için teşekkürler.

BİR YORUM YAZ