koah hastalığı hastaları rahatsızlığı olanlar için bitkisel doğal özlü yan etkisiz zararsız çözüm olarak tedavi yöntemi karışım

Koah Bitkisel Tedavi

Koah yani kronik obstrüktif akciğer hastalığı için özel bir bitkisel karışım ile sayesinde bitkilerle tedavi olabilirsiniz. koah-nedir

Karışım / kür için gereken bitkiler ölçüleri ve hazırlanılışı :

25 gr zencefil, 25 gr havlıcan (kök), 25 gr zerdeçal, 25 gr öğütülmüş ardıç tohumu, 25 gr gül hatmi (hatmi gül), 25 gr ebe gömeci, 25 gr toz meyan kökü, 25 gr toz papatya, 25 gr, toz ısırgan tohumu (erkek), 25 gr toz keten tohumu, 1 kg bal ve 1 kg da keçiboynuzu pekmezi.

Not  : Keçi boynuzu pekmezi ve bal şeker hastaları için önerilmez. şeker hastaları ismini vermiş olduğum bitkileri çay şeklinde kullanmaları tavsiye edilir.

Hazırlanışı : İsimlerini vermiş olduğum bitkilerin hepsi birbirine karıştırılarak iyice harmanlanmalı büyük bir kabın içerisine 1 kg keçi boynuzu pekmezi 1 kg bal ve karıştırmış olduğumuz bitkilerin tamamı dökülür ve tahta kaşıkla iyice karıştırılır. ( tahta kaçık kullanılmasının sebebi metal kaşık balın özelliğini bozar) Bu şekilde ilacımız kullanıma hazırdır.

Kullanımı : Macun haline getirdiğimiz karışım her sabah öğle ve akşam günde 3 defa aç karına birer tatlı kaşığı (tahta kaşık) kullanılması tavsiye edilir. Şeker hastaları için ise her sabah öğle ve akşam günde 3 defa 1 su bardağı kaynamış suyun içerisine karışım olan tozdan bir tatlı kaşığı atıldıktan sonra 5 dakika demlenmesi gerekir 5 dakika sonra süzülerek yine aç karnına içilir. Düzenli kullanıldığında çok güzel sonuçlar alabilirsiniz hepinize acil şifalar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Orhan AKKAYA diyor ki:

  Ben daha yeni öğrendim bu illet hastalılığı bitkisel karışımın ilaçlardan daha çok faydalı olduğuna inanırım bu karışımı yapacağım ama bal hakiki bal bulmak zor onun için satılan kaliteli ballardan örneğin cebel, bal parmak gibi ballardan kullansam olurmu şimdiden teşekkürler

 2. Anonim diyor ki:

  abi süper bu oyun calısıyor mu peki

 3. body building workouts diyor ki:

  Ben okumayı severim ve ben bu web sitesi üzerinde bazı gerçekten yararlı bir şeyler var gebe!

 4. kadınlar şeyleri görmek için ÜCRETSİZ özel gösteriler sunan herhangi bir web cam siteleri bulamıyorum . herhangi bir fikir? .

 5. koah diyor ki:

  Koahtan kurtulmak için herbalist zahit mercan i tavsiye ederim. Yazık öyle hastanizi sağda solda rezil etmeyin.

BİR YORUM YAZ